Dobierz antenę
do swojego urządzenia

Wybierz markę urządzenia:

Wybierz model:


Jeśli nie wiesz jak poprawnie zamontować antenę.
Zobacz instrukcja montażu anten


Jeśli mamy Państwu zaproponować wysokiej jakości zestaw dla modemu/routera to proszę dostarczyć nam informacje takie jak producent oraz model modemu/routera.

W antenach dla GSM, 3G, 4G używane są kable o impedancji 50 Ohm dlatego też niedopuszczalne jest używanie kabli do RTV 75 Ohm. Proponujemy zakup anten dla modemu, routera gdy w skali od 0 do 5 posiadają Państwo mniej niż 3 kreski co skutkuje mniejszej szybkości ściągania i wysyłania danych oraz zanik sygnału w przypadku intensywnych opadów deszczu, śniegu.

W naszej ofercie znajdują się anteny z dłuższym kablem np. 14 metrów w przypadku anteny Tajfun oraz Thunder. Kabel posiada taki parametr jak współczynnik tłumienia, który oznacza, że im więcej używamy kabla tym gorszy mamy zasięg. W przypadku gdy potrzebujemy ponad 15-25 m kabla do modemu lub zestawu modem + router proponuje zakup anteny oraz przedłużacza aktywnego Ferryt USB 5,10,15 lub 20 metrów: Kliknij tutaj

Proponujemy maksymalnie wysoko zamontować anteny kierując je w stronę nadajnika. W przypadku modemu/routera dla 3G należy udostępnić swoją lokalizacje na stronie a następnie wybrać nadajniki tylko dla 3G swojego operatora. W przypadku 4G LTE postępujemy analogicznie wybierając BTS dla 4G. Mapa stacji BTS

Instalacja anten do 4G LTE jest bardzo łatwa. Po zamontowaniu anten i podłączeniu ich do urządzenia należy w nim wybrać tylko 4G LTE gdzie w większości przypadków nie ma limitu danych a transfery są wielokrotnie większe. W części urządzeń będzie wymagane przestawienie anten z wewnętrznych na zewnętrzne.

Poprawę szybkości internetu proponujemy sprawdzić na stronie www.speedtest.net. Jeśli efekt nie będzie zadawalający to proponujemy zamienić konektory w modemie, routerze miejscami. Jeśli antena nie poprawiła jakości internetu to proszę o email – zaproponujemy zamianę na lepszą antenę z rabatem.